Hayallerinizi inşa ediyoruz
Sosyal Medyada Marcopol

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

MARCOPOL, her türlü inşaat yatırım projesinde, "Proje Yönetimi" ve "İnşaat Destek Hizmetleri ve Çözümleri" sunan bağımsız bir firmadır.

MARCOPOL, alanında uzman ve üstün nitelikli personelleri ile projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, uluslararası standartlarda hizmetler sunmaktadır.

MARCOPOL, güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, sadece Türkiye'de değil, dünyada inşaat sektörünün öncü ve yenilikçi şirketlerinden biridir. Yurt içi ve yurt dışında, Orta Asyada imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda da başarıya ulaşmıştır.

Marcopol kurulduğu günden bu yana konut, otel, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleri gibi projeleri tamamlamıştır.

+ Devamı
Vizyon

Vizyon

Dünya standartlarında hizmet veren, sektörünün en başarılı ve yenilikçi kuruluşlarından birisi olmak.

+ Devamı
Misyon

Misyon

Deneyimli mimarlarımız, alanında uzman mühendis kadromuz, proje yöneticilerimiz ve uzman saha ekibimiz ile müşterilerimizin güvenlik, kalite ve estetik beklentilerini aşarak tüm pazarlarda liderlik pozisyonunu elde etmeyi hedefliyoruz.

+ Devamı
Perspektif

Perspektif

Projelerimizin boyutu ve kapsamı ne olursa olsun geçmişimiz ve uzmanlığımızdan yararlanarak her müşteri için yüksek standartlarda, kaliteye bağlı işler teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetinin yer aldığı hizmet felsefemiz, yönetim yetkinlikleri ve güçlü teknik kadromuz ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında yer aldığımız ortak girişim projelerini başarı ile yürütmekteyiz.

Kalite, güven, iş sağlığı ve güvenliğine verdiğimiz önem, geçmişimize bağlı bir o kadar yenilikçi yaklaşımımızın da etkisi ile sürdürülebilir büyüme haritamızın temelleri oluşmuştur.

Güven ve dürüstlük temeli üzerine inşa edilen firmamız, çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sağlarken, müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz.

+ Devamı
Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Abdullah SOFUOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Teoman Ercan KOBAZA

Genel Müdür
+ Devamı

Sertifikalar

Marka Tescili

Marka Tescili